Haber&Duyuru

Tarafından gönderildi: gokturk Kategori: Işık Süslemeleri Etiketler: , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: Kasım 6, 2019

Yılbaşı Süslemeleri

Yılbaşı Ağacı Süsleme

Ağaçlar süslendiğinde her yer rengârenk olmakla kalmayıp insanların onların altında güzel vakitler geçirmesini de sağlıyor. Ağaçları sadece yılbaşına özel değil günlük yaşam da doğaya güzellik katması için de süsleyebilirsiniz. Ağaçlar süslenmek için en müsait olan bitkilerden birisidir. Doğal park yürüyüşlerinin üzerinde veya sokakların kenarında bulunan bütün ağaçların üzerine led ışıklar ile süs yapılırsa o ortamı bambaşka bir görüntüye bürümeye yetecektir. İster yaz mevsiminde ister kış mevsiminde ağaçları led ışıklarla döşediğinizde her zaman güzel görünecek bir ağaç elde etmiş olursunuz. Kışları led ışıkların ağaçların üzerinde parlamasını engelleyecek hiçbir durum teşkil etmemesi ile üzerlerine düşen kar taneleri ile yılbaşı akşamlarını kutlamak için en iyi doğal dekoru elde etmiş olursunuz.

Yılbaşında Ağaçları Süslemenin Önemi

Yılbaşı geldiğinde bütün insanlar eğlenceli huzur dolu bir akşam geçirmeyi ve yeni yıla güzel bir ortam da girmeyi hayal ederler. Bazı insanlar yılbaşı eğlencelerini evde geçirir, bazıları ise kendilerini dışarı atarak eğlenmeye çalışırlar. Yılbaşının önemli sembollerinden biri olan çam ağaçları son yıllarda yerini diğer ağaçlara bırakmaya hazırlanıyor gibi. Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan ve son yıllarda oldukça kullanışlı olan led ışıklar sayesinde herhangi bir ağacı yılbaşı dekorasyonuna göre süslemek mümkün hale gelmiştir. Yılbaşı ağacı süsleme konusunda gerçek ağaçları kullanmak her zaman en mantıklısı olmuştur. Çünkü Ağaçları bir kez süsledikten sonra üzerindeki led aydınlatmaları sökmeye gerek kalmadan ortama güzel görüntü vermeye devam edecektir

Yılbaşı Ağacı Süslemede Malzemelerin Kalitesi

Ağaçları süslemede kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Kullanılan led ışıklar elektrik dostu olup çevreye karşı duyarlı olarak üretilmesi ve ona göre ağaçlara döşenmesi gerekir. Bilge dizayn firmamız 15 yıl öncesinde kurulurken bu konu da gerekli hassasiyetle işe başlayarak üretimimizi o yönde geliştirdik. Söz konusu yılbaşı ağacı süsleme olduğunda geçmiş yıllara bakarsak led ışıkla döşenen ağaçlardan yangın çıktığını görebiliriz. Bunun için bizde yangına dayanıklı kablo teknolojisini ürettik. Aynı zaman da suya ve kötü hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Firmamızdan alınan bütün led aydınlatmaların ömrü oldukça uzun yangına karşı dayanıklı maddelerden yapılması sayesinde uzun yıllar boyunca ağaçların parıldamasını sağlanabilir.

Yılbaşı Ağacı Süslerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ağaçları süsleme işini bu konuda uzman kişilerin eline bırakmanız her zaman için doğru olacaktır. Müşterilerimizin yılbaşı ağacı süsleme amaçlı aldıkları led aydınlatmalar ve süs malzemelerinin nasıl kullanacağı konusunda bilgiye sahip olmadıkları zaman bazı sorunlarla karşı karşıya kaldıklarını bildiriyorlar. Bu konuda herhangi bir bilgiye sahip değilseniz eğer Bilge dizayn olarak ağaçlarınızı sizler için süsleyebilir led ışıklarını döşeyebiliriz. Led ışıkların döşenmesi anında elektrikten besleneceği noktayı çok iyi belirlemeli ve çocuklara karşı koruma için mümkün olduğu kadar kapalı şekilde yapmaya

çalışılmalıdır. Ağaca led ışıkları döşerken ilk önce gövdeden başlayarak yukarı doğru çıkmalı sırasıyla dalları döşemelisiniz.

Yılbaşı Ağacı Nerelerde Kullanılabilir?

Yılbaşı ağaçları boyuna ve yapısına göre değişiklik gösterip her yerde kullanılabilir. Son yıllarda bazı ülkelerde çam ağaçları kesilmesin diye yapay çam ağaçları piyasaya çıkmıştır. Bu konu da faydalı bir iş yaparak ön ayak olan insanlar buna saygı duyarak yapay çam ağaçları süslenmeye başlanmıştır. Yılbaşı ağaçlarını ister evinizde kullanın ister kafe ya da restoranınız da kullanın. Her ortama ayak uydurarak solmayacağı için yıllar boyunca tekrar tekrar kullanılabilir özelliğe sahiptir. Gerçek ağaçlardan yapılan yılbaşı ağaçları açık hava da sokakların köşelerinde alışveriş mağazaların önünde kullanılması daha hoş bir ortam sunabilir.

Yılbaşı ağacı süsleme konusunda ürettiğimiz malzemelerin kalitesine güvenerek bu işi en iyisiyle müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Yılbaşı ağacını süsleme de farklı fikirlere ihtiyacınız varsa sitemizi gezerek yeni fikirler edinebilirsiniz.