Haber&Duyuru

Tarafından gönderildi: gokturk Kategori: Işık Süslemeleri Etiketler: , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: Kasım 10, 2019

Yeniyıl Süslemleri Ağaç Süslemeleri

Yeni Yıl Yılbaşı Ağacı Süslemesi

Yeni yıla sayılı günler kala birçok alanda ağaç süslemelerine yer açılabiliyor. Şehrin tüm caddeleri ve sokakları bu görsellik ile hareket kazanırken aynı zamanda meydanları da yeni yılla kavuşmanın heyecanını gene yılbaşı ağacı süslemesi ile kazanır. Şehir ağaçlarının süslenmesinin yanı sıra iş yerlerinde ve özel mülklerde de bu süslemelere yer açılabilir. Yılbaşı heyecanının yaşanmasını ve insanlara pozitif enerji sunmasına etki etmesi sebebi ile yeni yıl için ışıklandırma ve süslemelere yer verilir.

Yılbaşlarında Ağaç Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Yeni yıla yaklaşırken gerçekleştirilen ağaç süslemelerinde farklı tasarım detaylarına yer açılabilir. Bu tasarım detayları yılbaşı ağacının sergileneceği alana göre de farklılıkla gösterir. Geniş alanlar ya da meydanlarda sergilenecek olan yılbaşı ağaç süslemeleri ile özel mekânlarda bulunan bahçe içindeki ağaç süslemeleri değişik seçimler ile sunulabilir. Bu seçimlerde ise bazı uygulama ve malzeme detaylarına dikkat edilerek tercihin en kaliteli ürün ile tamamlanması ise oldukça önemli olan bir detaydır.

Yılbaşlarında gerçekleştirilen ağaç süslemelerinde uzman ve deneyimli bir ekipten destek almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bağlarbaşı Mah. Cengiz Topel Cad. Bere Çıkmazı Sok. No 18B Maltepe/İstanbul

Tel : 0216 369 90 22 / Fax : 0216 363 98 78