Haber&Duyuru

Tarafından gönderildi: gokturk Kategori: Işık Süslemeleri Etiketler: , , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: Kasım 11, 2019

Yılbaşı Ağaç Süslemesinde Neye Dikkat Etmeli?

Yılbaşı Ağaç Süslemesinde Neye Dikkat Etmeli?

Yılbaşı ağacı süslemesi dikkat çeken tasarım özellikleri ile hazırlanmalıdır. Yılın son zamanlarının yaşandığı ve yeni yıla duyulan umut ile geçen bu zaman diliminde pozitif enerjiyi de sunacak olan süslemelere de abartıya kaçmamak ya da az süsleme içinde boğulmamak gerekir. Süsleme seçimlerinde sadece dikkatli bir dağılımın sağlanması değil aynı zamanda bu dağılım içinde de uyumlu bir bütünlüğün elde edilmesi gerekir.

Yılbaşı Ağaç Süslemesinde Işıklandırma Nasıl Olmalı?

Yeni yılın gelişinin özlem ile ve umutla beklendiği günlerde bu heyecana birçok mekân ışıklandırma seçimleri ile katılır. Pozitif bir havanın hâkim olduğu bu dönemlerde istenen etkinin yakalanabilmesinde ise yılbaşı ağacının süslenmesinde ışıklandırmanın da uzman tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

Konusunda uzman kişi tarafından gerçekleştirilecek olan yılbaşı ağaç süsleme ve ışıklandırmasında abartıdan uzak olan tercihe yer verilirken aynı zamanda uyumlu bir bütünlüğe yer açılması gerekir. Uzman ve deneyimli ekibimizden yılbaşı ağacı süslemeleri ve ışıklandırılması ile ilgili olarak destek alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için ve fiyatlandırmalar hakkında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bağlarbaşı Mah. Cengiz Topel Cad. Bere Çıkmazı Sok. No 18B Maltepe/İstanbul

Tel : 0216 369 90 22 / Fax : 0216 363 98 78