Haber&Duyuru

Tarafından gönderildi: gokturk Kategori: Işık Süslemeleri Etiketler: , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: Kasım 8, 2019

Yılbaşı Işıklandırmasında Yanıp Sönen Işık Şöleni

Yılbaşı Işıklandırmasında Yanıp Sönen Işık Şöleni

Yılbaşı ışıklandırma uygulaması sokak ve caddelere ayrı bir güzellik katarken bu güzelliği evlerinize de taşımanız mümkün. Uygulamasını gerçekleştirdiğimiz tüm ışıklandırma seçimlerinde her daim en kaliteli tercihe yer açarak dayanıklılık ise esas alınan detaydır.

Yanıp sönen ışıklandırma uygulamaları yılbaşı zamanının vazgeçilmez seçimidir. Bu seçime yer açarken aşırıya kaçılmaması önemlidir. Uzmanlık içinde gerçekleştirilen görsel şölende ışıkların canlılığı ve kalitesine de dikkat etmek gerekir.

Hangi Renkler Tercih Edilmeli?

Yılbaşı zamanının yaklaştığını cadde ve sokak ışıklandırmaları ile daha çok hissederiz. Sadece cadde ve sokaklar değil aynı zamanda birçok dükkân ve mağazalarda bu görsel sunuma yer verir.

Işıklandırma uygulamalarında uzman kişilerin işleme yer vermesi istenen etkinin elde edilmesini sağlayacak olan seçimdir. Bu uygulama içinde seçilecek olan ışığın etkisinin yanı sıra renklerde oldukça önemlidir. Birçok renk seçimi birbiri ile uyumlu olarak süsleme uygulamasının içinde yer alabilir. Mavi, yeşil, sarı, kırmızı gibi birçok farklı rengin bir arada durması işleminde uygulamanın hoş bir görsellik ile sunulması önemlidir.

Daha fazla bilgi için ve fiyatlandırmalar hakkında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bağlarbaşı Mah. Cengiz Topel Cad. Bere Çıkmazı Sok. No 18B Maltepe/İstanbul

Tel : 0216 369 90 22 / Fax : 0216 363 98 78