Hakkımızda

Biz Kimiz ? Neler Yapıyoruz ?

Yılbaşı Işık Süsleme yılda 1 kere yapılan ve bir çoğumuz için önemli bir gündür. Yılbaşı dekorasyonu en çok AVM lerin ilk tercihi olarak yapılmakta ve çevreye farklı bir hava katmaktadır. Yılbaşı dekoru olarak Alışveriş Merkzi Yılbaşı Süslemelerinin hemen ardından ise yılbaşı cadde sokak süslemeleri yerini almaktadır. Daha sonra yılbaşı için mağaza süsleme, bina süsleme ve benzeri bir çok alanda yeni yıl led ışıklar ve farklı teknikler kullanılarak harika süslemeler yapılmaktadır. Yeni yıla 2021 e sayılı günler kalmışken hazırlıklarınıza bir an önce başlayarak firmamız tarafından sizinle birlikte yüz yüze süsleme projeleriniz hazırlanır ve en güzel yılbaşı süslemeleri uzman ekibimiz tarafından tam istediğiniz zamanda eksiksiz olarak size teeslim edilir.

Alış veriş merkezleri yeni yıl yaklaşırken kıyasıya bir yarışa girerler. Yılbaşı Süslemeleri gerçekten alış veriş merkezleri için ciddi önem taşımaktadır. Her kes müşterilerine görsel bir şölen sunmak ister. Tüm bulunduğu şehirdeki insanları albenisi ile mağazalara çekmek ve ekonomik olarak artı sağlamak ister.  Merkanlarınızda Yeni yıl süslemeleri ve yeni yıl ışıklandırması yapmak için çok dikkat edilmesi ve titiz davranılması gerektiğini bilmenizi isteriz. Işıklı süslemelerinde kullanılan ürünlerin 220 volt elektrikle ile çalışması sebebi ile içeride ve dışarıda kullanılacak malzemenin seçili yere ait sorunsuzca çalışabilmesi için doğru tercih edilmesi şarttır. Uygulama alanında en ufak hata ciddi sonuçlar doğurabilir ve elektrik çarpması yangın çıkması gibi tehlikeleri ortaya çıkarabilir. Led Işık Süsleme sektöründe bir çok kalitede ürün bulunmakta ve inanın hayatımızı ve çevremizi tehlikeye sokabilecek bu tür malzemelere karşı çok dikkat etmeliyiz.

Tüm bunları anlatmamızın sebebi elbetteki yılbaşı ışık süslemeleri ve yeni yıl dekoru yaptırmak istediğinizde kesinlikle ama kesinlike profesyonel gerekli uzmanlığa sahip ve referansları saülam bir firma seçmelisiniz. Yapılacak tüm işleri yanyana yüzyüze planlayıp karar vermelisiniz. Yılbaşı süslemelerinde en ucuz yılbaşı süslemesi değil en kaliteli ve iyi fiyatlı yeni yıl ışık süslemelerini tercih etmelisiniz.

Bilge Design yılbaşı dekoru ve yeni yıl süslemeleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini dikkate alarak sonuç odaklı çalışmalar yaparak işi teslim etmektedir. Kullandığımız ürünler isteğinize özel olarak  kendi atölyelerimizde kendi personel ve malzemelerimiz ile üretilmektedir. Süsleme ve Aydınlatma malzemelerini yurt dışından kendimiz ithal edip montaj ve üretimi en doğru şekilde tüm testlerini yaparak sizlere ulaştırmaktayız.

Yılbaşı süsleme konusunda iddialıyız ve size bu konuda memnuniyet garantili en iyi hizmeti sunacak firmalardan birisiyiz.


Misyonumuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing metus elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet.

Vizyonumuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla nisi elit consequat.