FAQs

Frequently Asked Questions

Evet firmamız Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve yasaları ile belirlenmiş tüm şartları yerine getiren resmi bir şirkettir ve fiziki olarak hizmet sunmaktadır. Bazı taşeron firmalar gibi fason iş yapmamaktadır.

Firmamız kısaca: Ağaç Işık Süsleme,A.V.M Süsleme, Bahce Işık Süsleme, Belediye Işık Süsleme, Benzinlik Süsleme, Bina Aydınlatma, Cadde Direk Motifi, Cadde Sokak, Cadde Sokak Dekoru, Düğün Süsleme, Işıklı Ağaç, Işıklı Figür, Işıklı Hortum, Işıklı Motif, Işıklı Kartanesi, Köprü Işıklandırma, Led Boyama, Led Dekorasyon, Led Perde, Mağaza Işık Süslemesi, Ramazan Ayı Süsleme, Sevgililer Günü, Villa Işık Süsleme, Yat Tekne Susleme, Yılbaşı Ağaçları, Yılbaşı Dekorasyonu, Yılbaşı Işık Süsleme ve Yeni Yıl Süslemeleri gibi daha geniş bir yelpaze ile sizlere aydınlatma içeren her türlü hizmeti birinci elden sunmaktadır.

Elbetteki, birebir yüzyüze görüşerek aklınızda olan yada çizdiğiniz projelerinizi tamda olması gerektiği şekle getirerek sonuçlandırıyoruz.

Ürünlerimiz birinci elden yani  bizim firmamız tarafından yurtdışından ithal edilmekte ve yine kendi atölyemizde uzman personelimiz tarafından üretilmektedir.