Haber&Duyuru

Tarafından gönderildi: gokturk Kategori: AVM Etiketler: , , , , , Yorumlar: 0 Posta tarihi: Kasım 29, 2019

Alışveriş Merkezi Süslemeleri – Yılbaşı AVM Süsleme

Yılbaşı AVM Süsleme

Firmamızda üretilen bütün ışıklı aydınlatma ürünlerimizin kalite standartlarına uygun olduğu ve gerekli sertifikalara sahip olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca Alışveriş Merkezi süsleme malzemelerimiz en kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olduğu uzun yıllar boyun kullanılabilirliğini koruduğu edindiğimiz tecrübelerle ortaya çıkmıştır. Led ışıklarımız IP 67 sınıfında olup su geçirmez ve sudan meydana gelecek elektrik sorunları ile karşılaşma olasılığı olmaz. Herhangi bir yangın söz konusu olduğunda kabloların yanmaz malzemeden yapılması ayrıca bir özellik sağlamaktadır.

Alışveriş Merkezi Süslemeleri Fiyatları

Tüm özel günlerde ışık süslemeleri ihtiyaçlarınızda Bilge Desigin ile iletişime geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz. Size bir telefon mesafesindeyiz. Kilometrelerin bizim içimn hiç bir önemi yok. Kaliteli hizmeti Dünyanın her yerine götürmek için buradayız. Alışveriş Merkezi Yılbaşı Süslemeleri Fiyatları için Hemen iletişim sayfamızda bulunan firma konum ve kontakt bilgilerimiz ile bize ulaşıp bir teklif alabilirsiniz.

BİLGE DİZAYNLED SÜSLEME VE AYDINLATMA HİZMETLERİ

Tel : 0216 369 90 22
Fax : 0216 363 98 78

Bilge DizaynAVM SüslemeleriAğaç Işık SüslemeBahce Işık SüslemeBelediye Işık SüslemeBenzinlik SüslemeBina AydınlatmaCadde Direk MotifiCadde Sokak SüslemeCadde Sokak DekoruDüğün SüslemeIşıklı AğaçIşıklı FigürIşıklı HortumIşıklı MotifIşıklı KartanesiKöprü IşıklandırmaLed BoyamaLed DekorasyonLed PerdeMağaza Işık SüslemesiRamazan Ayı SüslemeSevgililer GünüVilla Işık SüslemeYat Tekne SuslemeYılbaşı AğaçlarıYılbaşı DekorasyonuYılbaşı Işık Süsleme